Policie dala pokutu za špatné parkování POPELNICI na kolečkách!

Velikost textu: AAA

26. 1. 2015

Na celém světě si lidé o policistech a jejich inteligenci rádi vyprávějí vtipy. Jeden ze života si povídají ve velšském hrabství Carmarthenshire, kde měl dopravní policista pokutovat špatně zaparkovaná vozidla. Jenže v zápalu své práce umístil pokutový bloček také na plastovou popelnici na kolečkách, která u krajnice čekala na popeláře.

Policista šokoval řidiče, když z legrace nalepil pokutový bloček také na popelnici, protože blokoval cestu v zákazu parkování u žluté čáry,“ píše BBC. Policista možná v tu chvíli žertoval s přihlížejícími, ale bude mít z toho nakonec problémy u nadřízených.

Ve skutečnosti žádnou pokutu nevypsal, není možné totiž pokutovat popelnici nebo jiné nemotorizované vozidlo. Ačkoli to bylo míněno jako humoristický čin, bereme tento případ velmi vážně a zahájili jsme formální vyšetřování chování tohoto policisty,“ oznámil šéf velšské policie z Carmarthenu John McEvoy.

Bylo to bizarní, došlo mi, že právě vidím policistu, jak pokutuje plastovou popelnici za špatné parkování,“ uvedl svědek incidentu Mike Jones v rozhovoru pro BBC.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související