KRUTÁ POMSTA: Spláchl popel manželky-tyranky do záchodu v obchoďáku

Velikost textu: AAA

27. 5. 2015

Osmašedesátiletý Japonec z Tokia se rozhodl naložit s ostatky své manželky maximálně neuctivým způsobem. Vešel do obchodního domu a tam na veřejné toaletě obsah urny vysypal do záchodové mísy a spláchl. Pomstil se tak prý ženě, která mu za svého života dělala z každého dne peklo.

Na jeho počínání by se zřejmě nepřišlo, kdyby se mu podařilo popel s ostatky kostí skutečně spláchnout. Jenže kremace nebyla stoprocentní, popel obsahoval zbytky kostí, takže uklízečka obchodního domu našla na hladině v míse zbytky lidského skeletu. Zavolala policii a ta rozjela vyšetřování.

Osmašedesátiletý muž se o vyšetřování dozvěděl a na policii se sám přihlásil. Rozhodně pak mužům zákona tvrdil, že se rozhodl ženiny ostatky zneuctít, protože jeho manželství bylo peklem. Spláchnutím chtěl ulevit svému rozhořčení a bývalé choti se tak pomstít.

„Nenávist vůči ní se celý život jen stupňovala. Život s ní byl tak příšerný, než zemřela,“ uvedl prý muž při výpovědi na stanici tokijské policie.

Japonská média uvádějí, že muže zatím nikdo neobvinil, policie ale zvažuje, že na něj podá trestní oznámení za nedovolené rozptylování lidských ostatků. Podobně jako v Česku dovolují japonské zákony rozprášit lidské ostatky jen na legálních pohřebištích.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související