Brazilec se proměnil v živoucího Kena: Stačilo prý jen 8 plastik! (FOTO)

Velikost textu: AAA

18. 6. 2015

Pohled do tváře Mauricia Galdiho většinu lidí vyděsí. Mají pocit, že pohlédli na plastovou tvář panáčka Kena. Jenže tento umělý obličej žije. Sedmadvacetiletý Brazilec propadl v sedmnácti letech depresi, protože nebyl dost atraktivní. Tak šel na plastiky – prodělal jich prý jen osm – a získal obličej plastového partnera panenky Barbie.

Brazílie nemá prvního živoucího Kena. Celso Santebañes se objevil v médiích před dvěma roky. Za plastiky, které mu měly propůjčit umělohmotnou vizáž, zaplatil v přepočtu milion korun. Letos ve věku jednadvaceti let zemřel na následky leukémie.

Mauricio, syn filmového distributora ze Sãa Paula, prý neměl nikdy nouzi o peníze, ale příroda šetřila na jeho kráse. Tak si pomocí peněz koupil „hezčí“ vizáž.

Ačkoli odmítá, že by byl gayem, prý od dětství toužil hrát si s panenkami Barbie a Kenem. „Viděl jsem dívky, jak si hrají s panenkami, a chtěl jsem to taky, ale nikdy jsem se neodvážil, bál jsem se předsudků,“ tvrdí sedmadvacetiletý Brazilec.

O titul živoucího Kena prý vůbec neusiloval. Dnes podobnost s panáčkem neodmítá.

„Nikdy jsem netoužil po titulu ‚živoucí brazilský Ken‘. Přišlo to ke mně samo, televize mi potřebovala dát tento titul,“ míní Galdi.

Na Instagramu jeho fotky sledují desítky tisíc lidí.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související