Hříčka přírody: Muž v 26 letech vypadá na dvanáct! (FOTO)

Velikost textu: AAA

23. 6. 2015

Šestadvacetiletý Jihokorejec Šin Hjomjung je ve své vlasti znám jako Peter Pan. Nikdo mu neřekne jinak prostě proto, že vypadá jako eunuch. V šestadvaceti letech stále není pohlavně zralý, a tudíž vypadá na dvanáct let. Největší problémy mu společnost dělá ve chvíli, kdy chce dělat věci určené jen plnoletým. Nakupovat alkohol či jít do nočního baru.

Všude s sebou musí nosit identifikační průkaz, který dokazuje, že není žákem šesté třídy základní školy, ale šestadvacetiletým „mužem“. Slovo muž však v jeho případě moc neplatí, protože neprošel pubertou a de facto je stále chlapcem.

Korejská televize o Hjomjungovi natočila dokument a sledovala ho během dne. Diváky baví především nevěřící pohledy prodavačů, když nakupuje alkohol, či vyhazovačů z nočního baru, kterým ukazuje občanku s rokem narození 1989.

Hjomjung trpí syndromem věčného mládí, takže jeho tělo stárne velmi pomalu. Do třinácti let rostl normálně, ale pak se vývoj jakoby téměř zastavil, takže v šestadvaceti má tvář dítěte, nemá ochlupení ani mužsky vyvinutý pohlavní orgán.

Jihokorejce jeho syndrom trápí také proto, že si nemůže najít přítelkyni, která by s jeho dětským tělem byla ochotna mít sex.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související