Obří vnady jí zachránily život: »Melouny« velikosti JJ byly jako airbagy!

Velikost textu: AAA

29. 6. 2015

Sarah Foster by podle lékařů nežila, kdyby měla třeba na hrudníku průměrná prsa velikosti B nebo C. Jenže osmadvacetiletá kráska nosí v podprsence ňadra velikosti JJ. Obřímu poprsí vděčí za život. Zachránila ji při těžké autonehodě, při níž sloužila jako velké airbagy.

Sarah porazilo auto Minicooper, které do ní narazilo v rychlosti 128 kilometrů v hodině. Ona po srážce naletěla na přední sklo, a kdyby neměla hrudník vypolstrovanými obřími prsy, zabila by se.

„V minulosti jsem uvažovala o tom, že si je nechám zmenšit, protože mě z nich bolela záda a krk,“ přiznala osmadvacetiletá matka z Pontefractu v Anglii.

Když Sarah porazilo auto, její manželka Marie jen přihlížela děsivému výjevu. Díky ňadrům však Sarah odlétla od předního skla na stranu, kde ji Marie mohla odtáhnout do bezpečí a zavolat jí záchranku.

„Bylo mi řečeno, že jsem díky nim odlétla jako balónek… Všecko mě šíleně bolelo, ale nezlomila jsem si jedinou kost. Lékaři mi řekli, že kdybych neměla tak obří prsa, asi bych zemřela,“ uvedla Foster v rozhovoru pro deník The Express.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související