Přistiženi! Dominika Kadlčková spí s Petrem Zvěřinou!

Velikost textu: AAA

8. 6. 2009

Modelka a příležitostná herečka Dominika Kadlčková (19) byla s bývalým účastníkem VyVolených přistižena v romantickém objetí!

Dominika Kadlčková se zamilovala a jejím vyvoleným není nikdo jiný, nez NeVyVolený Petr Zvěřina z Václaváku! Na party, která se konala minulý týden na pražské Občanské plovárně, se od sebe zamilovaní holoubci nehnuli ani na krok, neustále se drželi za ruce a líbali se. Přesto svůj vztah odmítají potvrdit. Místo probírání sebe se proto Dominika pustila (jako již tradičně) do pomlouvání svých kolegyň. Ačkoliv má Dominika téměř plochý hrudník, kritizuje fakt, že pro mnoho českých modelek jsou silikonová prsa způsobem, jak se proslavit. "Spousta holek tady si staví kariéru na tom, že si nechají udělat silikonová prsa. Pak to veřejně přiznají a jsou z nich rázem celebrity. To se mi nelíbí. Neodsuzuji to, ale nechci být součástí něčeho takového. Nesouhlasím s tím!" prozradila Korzu Kadlčková a dodala: "Zkrátka nechci patřit do skupiny holek, které si právě na silikonech postavily kariéru."

Podle Kadlčkové je vybudování kariéry na silikonových prsních implantátech výsada českého modelingového rybníčku: "Kdyby modelky, které u nás díky silikonům frčí, vyjely za hranice, tak si ani neškrtnou. Ve světě se tohle prostě nenosí." Modelka známá z nekonečného nováckého seriálu Ulice má již se světovým modelingem své zkušenosti. "V Česku pracuji velmi ráda a jsem vděčná za každou příležitost. Ale přeci jen svět je víc. Právě se chystám pracovně za hranice a tímhle bych to úplně zazdila. V Česku bych byla díky silikonovým prsům tři týdny v titulcích, ale co je to proti možnosti pracovat a hlavně si neničit zdraví," uzavřela Kadlčková.

Autor: Lenka, zdroj a foto: Korzo 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/206-daniela-kolarova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější