Jitka Kocurová dělá problémy: Tahle prsa už nechce ukázat!

Velikost textu: AAA

11. 8. 2009

Přestože modelka, moderátorka a herečka Jitka Kocurová (30) své silikonové vnady v minulosti ukázala už několikrát, v novém českém filmu Veni, vidi, vici má dublérku!

V romantické komedii Veni, vidi, vici, která minulý čtvrtek úspěšně vstoupila do kin, hraje Jitka Kocurová jednu z tří hlavních rolí. Vzhledem k její tělesné konstituci byla modelce vybrána postava sexuální dračice a zahrála si tam i pár žhavých postelových scén. Prsa, která se na plátně objevují, ovšem nejsou její! „Když jsem četla scénář, odmítla jsem je hrát a produkce mi vyhověla s tím, že dostanu dublérku. Pak se sice scény zmírnily, ale když už byla dublérka najatá, nechala jsem si ji,“ vysvětlila Jitka v rozhovoru pro deník Blesk to, jak je možné, že má ve filmu místo vlastních silikonových trojek čtyřky.

Zábrany přitom Kocurová neměla v komedii Účastníci zájezdu, kde její ukázkové poprsí slavilo první veřejné odhalení. Podruhé pózovala pro lechtivý kalendář jednoho likéru a nakonec fotila i dráždivé fotky pro časopis Playboy. Tyto snímky ovšem kvůli neshodám ohledně financí nakonec nikdy nevyšly. Tyto fotky jsou pro její fanoušky poslední nadějí. Jitka se totiž svěřila, že už nahá nikdy pózovat nechce a to ani v modelingu, ani pro film!

Autor: Zuz, foto archiv

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější