Moderátorka Klára Doležalová porodila holčičku Miu!

Velikost textu: AAA

10. 9. 2009

V úterý 8. září v 9.08 hodin ráno porodila moderátorka Klára Doležalová dceru jménem Mia. Porod byl plánovaný, holčička přišla na svět císařským řezem. A obě dvě jsou v pořádku.

Klára rodila císařským řezem, protože dcerka byla otočena koncem pánevním. Zákrok vedl MUDr. Bedřich Kratochvíl, který také rodil i její první dceru Natálku. Porod byl sice předčasný, ale vše proběhlo v pořádku. Mia váží 2,250 kg, ale centimetry sdělit nelze. Personál prý totiž malinké miminko nechtěl natahovat. Mia není v inkubátoru, ale dopřává si vyhřívanou postýlku. „Radujeme se z příchodu holčičky a kupodivu je tentokrát podobná mně,“ řekla včera šťastně unavená Klára. „Jméno jsme měli vybrané již před lety, a oba jsme se na něm shodli,“ dodala. Manžel Miodrag Maksimovič byl již jako zkušený otec u druhého porodu a  hned po příchodu Mii na svět společně s pediatričkou holčičku poprvé omýval, vážil a počítal malinké prstíky. Starší dcera Natálka začala chodit do první třídy na svou sestřičku je náležitě pyšná. Už teď se těší, že bude mít doma kamarádku.  

Autor: Zuz, foto archiv 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/278-hana-sevcikova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější