H. Pawlowská: Poprvé přiznala, že je manželovi nevěrná!

Velikost textu: AAA

8. 10. 2009

Skutečnost, že je moderátorka Halina Pawlowská nevěrná svému muži Zdeňkovi, je v podstatě veřejným tajemstvím. Teprve nyní se k tomu ale Halina otevřeně a veřejně přiznala!

Populární spisovatelka Halina Pawlowská o nevěře hovoří otevřeně a dá se říct, že i ráda. Naposledy toto téma rozebírala s Karlem Šípem v pořadu Všechnopárty a dost na sebe prozradila také ve svých Banánových rybičkách. Tady je výběr toho nejlepšího! -> Halina je zastáncem nevěry. „Muži mají zbytečně volnost. Víte, říkala jsem si, že pro ženy se toho moc nedělá, jen se o tom kecá. Bylo by dobrý, kdyby někdo přišel a řekl, že je něco protizákonné a že se to bude trestat. Třeba nevěra. Teda, abych byla přesná – když muž je nevěrný ženě. A čím je dýl v tom svazku, tím by byly vyšší tresty.“

-> Korpulentní moderátorka nepřímo potvrdila, že manželský sex jí dávno nic neříká. Prý by ani neměla kdy to s mužem provozovat. „Já jsem dlouho vdaná... Já jsem dýl vdaná než byste řekli. Já jsem se prakticky vdávala jako dítě. Takže... (Odpovídá na otázku, jak často s manželem spí). A dodává: „Můj muž je skřivan, dalo by se říct. Čím je starší, tím dřív chodí spát a taky dřív vstává. Já jsem pravý opak. Chodím hodně pozdě spát a když on o půl desáté usne, já zažívám ty svoje pravé orgie. Já chodím spát o půl třetí." V posteli se proto v podstatě míjejí.

-> Karel Šíp, který Halininu nevěru tuší, moderátorce také nepomohl: „Chtěl jsem se zeptat, máte nějaké extrémní zážitky? Třeba sex v letadle a tak... No, já vím, jste vlastně vdaná. Tak se zeptám jinak: Má Vaše nějaká kamarádka takový zážitek...?“ nahrál spisovatelce na smeč. A ta se jí samozřejmě s povděkem chytla. „Jooo! Tak jedna moje kamarádka zkusila všechno. Letadlo – ale ne na záchodě, ale normálně mezi lidma. To byl dálkovej let, takže to jistily deky. Nebála se, protože hodně lidí tam spí,“ líčila s největší pravděpodobností svůj vlastní zážitek moderátorka.

-> To nejlepší ovšem přišlo v pořadu Banánové rybičky. Halina, která oficiálně přiznává pouze dva sexuální partnery (spolužáka, který ji připravil o panenství, a pak hned svého manžela) se totiž ve svém pořadu podřekla, že se tajně schází i s jinými muži. „Myslím, že jsi byl svědkem, když jsem přijela do tvé restaurace s nějakým mužem, na kterým mi záleželo, a teď ty všecky tance okolo... Jenže já jsem schopna si všechno zkazit dopředu, protože se zapojím do rozhovoru a řeknu mu, co si myslím. Konec! Úplně jsem si to s ním zkazila!"

Autor: Zuz, foto archiv 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/298-katerina-lojdova.htm','Tip: Podívejte se na dnešní nahou celebritu!'

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější