Požádala partnera o romantické gesto. Čekala na květiny, dostala dvanáct kilo mouky

Velikost textu: AAA

27. 8. 2015

Devětadvacetiletý Richard Selway z Walesu je vtipálek, jaký se jen tak nevidí. Když ho partnerka požádala o romantické gesto, naznačila, že by ráda dostala květinu – flower. Další ráno u jejích dveří zazvonil doručovatel. Nikoli však z květinářství, přijel z nejbližší pobočky obchodního řetězce Tesco a dovezl jí dvanáct kilogramů mouky – flour.

Fonetická příbuznost slovíček flower a flour dvaadvacetileté Paige-Ellen Williamsové nejdříve vůbec nedošla a byla pěkně naštvaná. Doručovatele poslala pryč, že si ji musel s někým splést.

„Před několika týdny jsem ho škádlila a říkala mu, že bych si zasloužila, kdyby mi doručili květiny přímo do domu, když jsem měla tak náročný den. Úplně jsem zapomněla, že jsem mu něco takového říkala. V pondělí mi někdo klepal na dveře, když jsem otevřela, byl tam řidič z dodávky Tesco. Řekla jsem mu, že má špatnou adresu, protože jsem si nic od nich neobjednala, nikdy jsme si nenechávali jídlo dovážet, tak se vrátil do dodávky. Pak ale přišel znova, že je skutečně ta zásilka pro mě a že mu to potvrdil můj přítel Richard. Byla jsem tak zmatená, když mi ten muž postavil tašky na stůl a já uviděla, že jsou plné mouky. Až když ten doručovatel odešel a já viděla, že je to jen samá mouka, docvaklo mi to. Můj přítel je veliký romantik a velmi chytrý a skvělý táta naší dcery Hazel. Má ale opravdu praštěný smysl pro humor. Má štěstí, že mě to pobavilo,“ svěřila Paige-Ellen v rozhovoru pro britský deník The Mirror.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související