Co přinesl krvavý měsíc?!

Velikost textu: AAA

29. 9. 2015

Krvavý měsíc sledovali brzy ráno 28. září miliony lidí po celém světě. Měl prý oznamovat konec světa. Někteří prorokové čekali obří meteorit, který měl úderem do planety způsobit globální katastrofy a vyhladit lidstvo. Jiní teprve čekají na mohutná zemětřesení, po nichž přijde Ježíš. A další hovoří o tom, že při posledních třech těchto jevech v minulosti došlo k zásadní události v Izraeli. A tak čekají další takovou událost i letos.

Tetráda čtyř krvavých měsíců začala 15. dubna minulého roku, další se objevila loni 8. října, třetí 4. dubna tohoto roku a poslední 28. září. Kněz John Hagee z Texasu tvrdí, že po stejné tetrádě v roce 1493 španělská katolická inkvizice vyštvala z měst židovské obyvatelstvo. V roce 1949 stejná tetráda oznamovala založení státu Izrael. Třetí tetráda z roku 1967 v době, kdy probíhala šestidenní arabsko-izraelská válka, během níž Izrael získal Jeruzalém. Hagee tak očekává další významnou událost v oblasti.

„Nebesa jsou billboardem Boha. Posílá nám na Zemi signály, ale my je nějak nechápeme. Dva krvavé měsíce v roce 2014 a 2015 poukazovaly na dramatické události na Blízkém východě a změny v celém světě,“ tvrdí Hagee.

Jiný americký pastor Mark Blitz věří, že celou zemi zasáhnou obří zemětřesení a dojde k celosvětové krizi. „Když se naposledy objevily tetrády v minulém století, k mému úžasu se kryly se svátky pesach a archou úmluvy. Když jsem si zjistil, v kterých letech se fenomény objevily, mysl mi začala pracovat. Poslední dvě tetrády se staly ihned po roce 1948, kdy vznikl Izrael a podruhé v roce 1967 kdy Izrael dostal Jeruzalém,“ tvrdí Blitz.

Asi nejdivočejší předpovědi měl během tohoto roku americký kněz Efraid Rodriguez, podle něhož měl v týdnu před 28. zářím udeřit do oblasti Portorika obří asteroid, po jehož nárazu mělo dojít k vyhlazení života na celé Zemi.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související