Třetina vegetariánů v opilosti pojídá maso

Velikost textu: AAA

12. 10. 2015

K vegetariánství vedou lidi různé důvody. Nechutná jim maso, chtějí žít zdravěji nebo soucítí s živočichy a nehodlají je konzumovat, aby tito nemuseli trpět při usmrcování. Třetina vegetariánů však o nechuť k masu přichází v opilosti. Jakmile jsou silně intoxikovaní etanolem, zahánějí opici a následnou kocovinu masitými pokrmy.

Nejčastěji se projevují podvody vegetariánů o víkendových pijatykách ve městech. Po mnoha vypitých pivech, vínech či panácích pak míří takový rostlinojedlík přímo k okénku s rychlým občerstvením a dopřeje si kebab či burger.

Z průzkumu britské společnosti Voucher Codes Pro, která vyzpovídala osmnáct set vegetariánů Spojeného království, vyplývá, že třetina skutečně v opilosti občas zhřeší a dopřeje si maso.

„Z našich dat vyplývá, že přátelé vegetariánů by se měli jako kamarádi projevit zvláště ve chvíli, kdy jsou opilí. Tedy podpořit své kamarády vegetariány, aby nejedli maso, ani když jsou opilí, aby toho posléze nelitovali,“ uvedl George Charles ze společnosti Voucher Codes Pro.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související