Slepá Baba Vanga předpověděla na příští rok velkou muslimskou válku

Velikost textu: AAA

9. 12. 2015

Přezdívalo se jí balkánský Nostradamus. Bulharka známá jako Baba Vanga byla zcela nevidomá a za svého života prý předpověděla řadu událostí z následujících let. Zemřela v roce 1996 ve věku pětaosmdesáti let. Věděla prý o útoku na Dvojčata i o velké muslimské válce, která má nastat příští rok. A zničit evropskou civilizaci.

Z pohledu dneška, kdy vše nasvědčuje tomu, že se svět řítí do velké války s ISIS, to zní děsivě. Ale Vanga tohle prohlásila před mnoha desetiletími.

Pro Evropany to však není věštba nikterak milá. Hovoří totiž o tom, že jejich kontinent za dvanáct měsíců skoro nebude existovat.

„Její předpovědi v tomto směru nejsou nikterak pěkné. Podle jejího názoru v roce 2016 začne velká islámská válka přílivem extremistů do Evropy. Skončí až v roce 2043 a to porážkou křesťansko-ateistické většiny a vyhlášením chalífátu s hlavním městem v Římě,“ píše australský deník News.

Stále existuje možnost, že se její věštba nenaplní. Ze všech předpovědí na léta již uplynulá se naplnilo pětaosmdesát procent. Evropě tedy zbývá patnáctiprocentní šance, že se v tomto případě ve svých předtuchách mýlila.

Vanga prý v roce 1989 předpověděla spolehlivě letecký útok na Dvojčata z roku 2001. Ale už v padesátých letech údajně hovořila o tsunami na Boží hod vánoční z roku 2004. A to prý kvůli globálnímu oteplování, které potopí postupně řadu velkých měst na světových pobřežích.

Baba Vanga také údajně předpověděla, že kolem roku 2130 budou lidé žít pod mořskou hladinou díky technologiím, které přinesou mimozemské civilizace. A v roce 3005 dojde na Marsu k velké válce. Život na Zemi prý zanikne kolem roku 3797, ale to už lidé budou kolonizovat jiné solární systémy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související