Čtyřletý kluk rozbil prasátko a vzal rozvedenou mámu na valentýnskou večeři

Velikost textu: AAA

17. 2. 2016

Čtyřletý Max Shofield z Anglie šetřil celý rok drobné do prasátka, aby mohl svou mámu vzít na valentýnskou večeři. Chlapce prý trápilo, jak je osamělá po rozvodu s jeho otcem. A na čtrnáctého února ji pozval do pizzerie se speciálním valentýnským menu. Dojatá k slzám nebyla jen ona, ale také zaměstnanci podniku v Torquay v hrabství Devon.

Dvaatřicetiletá Emma Schofieldová po rozvodu s manželem, s nímž žila šest a půl roku, rozhodně nechtěla slavit něco jako svátek všech zamilovaných.

„Vždycky jsem svého syna vychovávala tak, aby byl rozumný, milý, starostlivý a vážil si všech malých gest,“ svěřila dojatá Emma deníku The Telegraph.

Chlapeček nejprve mámě při nákupu potravin vybral tajně medvídka se srdíčky a pohlednici, pak ji pozval na večeři do Pizza Express. Objednali si tříchodové valentýnské menu. A když došlo na placení, Max vytáhl sklenici s drobnými, které si uspořil. To už dojalo obsluhu k slzám.

„Pozdravila nás číšnice se slzami v očích, celou dobu naše rande sledovala. Když jsem viděla její zalité oči, rozplakala jsem se taky. Nakonec nám naši večeři dala zadarmo jako pozornost, protože byla dojatá tím, co pro mě syn udělal,“ dodala Schofieldová.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související