Vyhodil diamantový prsten za 10 milionů. Musel prohrabat tuny odpadků

Velikost textu: AAA

21. 3. 2016

Američan Bernie Squitieri je velmi zámožný muž, u něhož by nikdo nečekal, že se bude prohrabovat v odpadcích. Jenže milionář z Missouri se musel probrat deseti tunami pytlů komunálního odpadu. Aby našel manželčin diamantový prsten, který omylem vyhodil. Klenot za deset milionů korun nakonec nalezl.

Manželka Carla si sundala v kuchyni šperky, mezi nimi prsten k patnáctému výročí svatby a snubní prsten. Oba klenoty odložila do papírové utěrky, aby se neodřely. Manžel však zmačkaný kus papíru vyhodil. Když se žena vrátila domů a začala šperky hledat, čekalo ji děsivé přiznání muže.

„Ona se zeptala: ‚Neviděl jsi mé prsteny?‘ A já řekl: ‚Vyhodil jsem je do odpadu.‘ Ona začala šílet a hrozně plakat,“ svěřil Squitieri televizi ABC.

Společnost Meridian Waste Services mezitím jejich prsteny odvážela na skládku s deseti tunami dalšího odpadu. Obří náklad se podařilo zastavit, než dorazil na smetiště. Squitieri si vyhrnul rukávy a osobně se pustil do hledání pytle, který vynesl do popelnice. O pětadvacet minut později měl v ruce luxusní šperk s dvanáctikarátovým diamantem.

Bylo to šílené. Myslel jsem, že tam budeme tak dva dny,“ dodal Squitieri.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související