KFC vyrobilo opalovací krém. "Voní" jako smažené kuře

Velikost textu: AAA

24. 8. 2016

Když se řekne KFC, vybaví se většině lidí krom známého vousatého muže z loga řetězce s rychlým občerstvením také vůně smaženého kuřete. Zřejmě proto tak voní i opalovací krém KFC. Je určen fanatikům, kterým nestačí konzumace tolik oblíbených leč nezdravých pochoutek a kteří chtějí jako smažené kuře vonět i na pláži či u bazénu.

Opalovací krém nese název „Extra Crispy Colonel“ neboli extra křupavý plukovník, asi tak se má cítit po dni stráveném na slunci jedinec, který se přípravkem natře.

KFC ale letos v létě pronikl také na trh s laky na nehty. Zatím jen pro asijskou klientelu vyrobil paletu barevných laků, které všechny voní opět jako smažené kuře.

Opalovacího krému vznikly jen tři tisícovky balení a všechny byly prodány na trhu v USA. Evropané mají smůlu. Chránit se faktorem 30 a vonět u toho jako smažené kuře nemůžou. Leda by se potřeli jiným přípravkem a také skutečným smaženým kuřetem.

„Tohle léto jsme si s opalovacím krémem Extra Crispy Colonel užili spoustu legrace a zdálo se nám, že je to skvělý nápad. Naše kuře je ručně obalováno a čerstvě připravováno v našich kuchyních každý den po celý den, proto je vůně našich restaurací tak nenapodobitelná,“ uvedl mluvčí společnosti KFC.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související