Nevěrný Usain Bolt se zasnoubil s podvedenou přítelkyní

Velikost textu: AAA

7. 9. 2016

Sprinter Usain Bolt se bude ženit. Třicetiletý olympijský šampion z Ria požádal o ruku dlouholetou přítelkyni Kasi Bennett. Té přitom zřejmě vůbec nevadí mediální dokumentace milostných aférek jejího snoubence, které měl po skončení olympiády před několika týdny. V Riu i Londýně se souloží se slavným atletem pochlubila řada dívek.

Jamajský sprinter chce mít za manželku ale pouze Kasi a dal jí to najevo o víkendu. Ona souhlasila, takže se Usain mohl na sociálních sítích pochlubit tím, že její příslib uzavření manželství získal. „Řekla ano,“ připsal ke společnému snímku.

Boltovo sexuální řádění začalo v Riu, kde sbalil v klubu dvacetiletou studentku Jady Duart. Ta se s ním vyfotila v posteli a snímky ochotně sdílela se světem. Usain pokračoval v divoké jízdě také v Londýně, kde se líbal a olizoval s dívkami v klubech Cirque Le Soir, Tape a Libertine, odkud pak zamířili společně do jeho hotelu.

O víkendu pozval Bolt svou přítelkyni na Bora Bora, kde si užívali dovolenou. Udobřit si ji chtěl luxusním apartmá v hotelu Four Seasons, kde noc vyjde na minimálně tři sta padesát staticí korun. V jižním Pacifiku ji pak požádal o ruku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související