Třetí světová válka začne 13. května, tvrdí věštec. Předpověděl i vítězství Trumpa

Velikost textu: AAA

24. 4. 2017

Katolický věštec Horacio Avila Villegas od roku 2010 na svých blozích varuje před třetí světovou válkou. V roce 2015 předpověděl, že 45. prezidentem USA se stane Donald Trump. Týden před útokem na Sýrii předpověděl, že útok na Assada bude jednou ze záminek začátku třetí světové války. Ta podle něj vypukne 13. května tohoto roku a bude trvat do října. Zničující jaderná válka bude mít brutální následky pro celé lidstvo a přírodu této planety.

Katolík žijící v Texasu se samozřejmě může mýlit. Je totiž věštcem, kterému vyšly zatím jen dvě z předpovědí. Jenže v současném politickém klimatu nahánějí hrůzu a hodí se tedy médiím, které chtějí získat čtenáře.

Villegas tvrdí, že mezi 13. dubnem (Zeleným čtvrtkem) a 13. květnem – 100. výročím zjevení Panny Marie v portugalské Fátimě – budou světem otřásat „politické zástěrky“ pro vypuknutí třetí světové války. Jimi mají být útoky na Sýrii a KLDR.

Panna Marie se ve Fátimě zjevila během roku 1917 několikrát. A mimo jiné předpověděla konec první světové války. Naposledy její zjevení viděli 13. října toho roku, což je podle Villegase datum, kdy letos třetí světová válka skončí. S hrozivými následky.

Hlavním vzkazem mé věštby pro lidi je, že by měli být připraveni na to, že mezi 13. květnem a 13. říjnem 2017 dojde k této válce a bude velmi devastující, šokující a plná smrti,“ svěřil Villegas deníku The Star.

Podle něj válka začne nedlouho poté, co bude zabit syrský prezident Assad. O svých věštbách píše už více než deset let a vydal několik knih.

„Snažím se varovat svět už několik let, ale většina lidí o mně pochybuje. Loni v září jsem poslal několik kopií svých knih katolickým biskupům a kardinálům ve snaze varovat je… ale ignorovali mě také! Ale patnáct měsíců před zvolením Trumpa jsem napsal, že vyhraje ve volbách. Nikdo mi tehdy nevěřil, dokud se to nestalo,“ svěřil Villegas britskému deníku The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související