Těhotenství prý může prokázat i zubní pasta

Velikost textu: AAA

18. 5. 2017

Pozitivní výsledek těhotenského testu nemusí být radostí pro každého. A tak se mnohé ženy děsí, že na políčku s výsledky uvidí dvě čárky. Ovšem podle jednoho webu radícího ženám, jak včas odhalit těhotenství, nemusejí utrácet za drahé výrobky z lékárny. Těhotenství prý lze odhalit také ze zubní pasty. Po smíchání s močí.

Ačkoli neexistují žádné vědecky ověřené testy, že zubní pasta něco takového dokáže, web NegativePregnancyTest.com tvrdí, že je to metoda ověřená tisícovkami žen z celého světa.

„Je nezbytné, aby zubní pasta použitá pro test byla bílá, pokud chce žena přesné výsledky. Chemické složení pasty reaguje s močí těhotné ženy a změní svou barvu,“ tvrdí web.

A jak se test provádí? Trocha ranní moči (asi čajová lžička) se smíchá s polévkovou lžící zubní pasty. Pak se pořádně promíchá dřívkem. Pokud se pasta po promíchání napění a dostane namodralý nádech, je žena těhotná.

„Nemáme žádné důkazy, že zubní pasta může odhalit lidský choriogonadotropin v ženské moči, který se objevuje na počátku těhotenství,“ tvrdí však profesor Mark Kilby v rozhovoru pro deník The Sun.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související