Muž se vydával za dívku a postoupil do finále Miss! Oklamal by i vás?

Velikost textu: AAA

7. 2. 2018

Dvaadvacetiletý kazašský model Ilaj Djagilev je typickým mladíkem dneška. Má velmi femininní rysy v obličeji, ačkoli také vyrýsované mužské svaly, a pečuje o sebe tak, že s trochou make-upu a parukou je k nerozeznání od ženy. A protože miluje módu a krásu, rozhodl se po „uvážlivé“ debatě s kamarády, že se přihlásí do soutěže ženské krásy. V Kazachstánu je teď z toho skandál. Nikdo totiž nepoznal, že je muž. Až ve finále mu došlo, že musí pravdu zbavit své paruky.

Dvaadvacetiletý student žijící v Šanghaji postoupil mezi finalistky z čtyř tisíců původních žadatelek. Jeho alter ego Arina Alijevová byla přitom celou dobu jednou z favoritek.

„S přáteli jsme debatovali o kráse, tak jsem se rozhodl přihlásit do soutěže. Vždycky jsem byl zastáncem přirozené krásy. Vidíte totiž dnes tolik mladých dívek, které vypadají identicky, stejný make-up, stejný styl, protože si myslí, že jsou krásné, když sledují trendy. Nemyslím si to,“ prohlásil Ilaj v rozhovoru pro britský deník Metro.

Porotě Miss Virtual Kazachstán se ale nakonec přiznal.

„Prošel jsem až do finále a rozhodl se odhalit identitu Ariny Alijevové, když mi došlo, že to zašlo příliš daleko. Na počátku tam byly čtyři tisíce žádostí z celého Kazachstánu, ale já jsem postoupil do finále,“ hrdě a sebevědomě prohlásil Ilaj pocházející z Almaty.

V homofobním sousedním Rusku se loni o podobný skandál postaral dvacetiletý Andrej Nagornij, který vyhrál soutěž jako modelka spodního prádla. Nafotil se v prádle své přítelkyně. Samozřejmě porota mu ve chvíli, kdy vše prasklo, titul sebrala.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související