Úplné zatmění Měsíce bude emočně náročné, tvrdí astrologové

Velikost textu: AAA

23. 7. 2018

Astrologové jsou často velmi skepticky hodnoceni jako šarlatáni. Oni sami ale nevěří na to, že by třeba zatmění Měsíce bylo znamením nějakého neštěstí. Nicméně protože měsíční fáze mají vliv na lidskou psychiku i tělo podobně jako na mořské oceány, má i zatmění své následky. Podle astrologů je to emočně náročné období a nejhůře postihne Vodnáře.

„Zatmění Měsíce soustředí naši pozornost na emoce, intimní vztahy a domov či rodinu,“ tvrdí britský astrolog Jamie Partridge.

K úplnému zatmění Měsíce dojde v pátek 27. července a bude to nejdelší zatmění tohoto století. Podle astrologů bude mít silný vliv na psychiku, ačkoli vědci na tato tvrzení koukají nevěřícně.

„Vodnáři budou postiženi zatměním nejvíce, protože Měsíc a Mars budou v retrográdním postavení nad jejich znamením,“ svěřila deníku The Sun britská astroložka Amanda Bustleová.

Lidé by v době kolem zatmění neměli řešit spory, hádat se a pouštět se do emočně náročných situací. A když už vybuchnou, pomůže jim zkrotit hněv uvědomění, že za to možná můžou jisté „planetární“ vlivy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související