Německá firma začala vyrábět rakve pro homosexuály

Velikost textu: AAA

20. 11. 2010

Rakve jsou z vnější strany pokryté obrázky polonahých mužů.

Pohřební firma patřící Michaelu Königsfeldovi (34) a Tomu Brandlovi (32) přišla s originálním nápadem. Rozšíří nabídku rakví o modely zvlášť navržené pro homosexuály. Rakve jsou z vnější strany pokryté obrázky polonahých mužů v různých klasických pózách a uvnitř jsou pěkně vypolstrované. Majitelé pohřebního ústavu spolu žijí už víc než deset let a podle Orange News tvrdí, že taková rakev je prostě ideální schránkou, v níž by chtěli milovaného člověka poslat na poslední odpočinek. „Samozřejmě se najdou i lidé, kteří začali protestovat, když jsme je vystavili. Jsou ale vkusné a krásné - stejně jako naši zákazníci. Lidé v období ekonomické krize šetří, ale mezi zákazníky, kteří pořád ještě mají peníze na utrácení, patří gay páry a v této části trhu se jim věnuje jen opravdu málo firem," tvrdí Michael Königsfeld.

TIP: 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/312-miroslava-safrankova.htm','Podívejte se na dnešní nahou celebritu - Miroslavu Šafránkovou' TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní HOROSKOP: Zde!'

Tato pohřební firma pomáhá homosexuálním zákazníkům také nacházet náboženské představitele, kteří jsou ochotni pronést při pohřbu vhodnou řeč za partnera stejného pohlaví. Rakve s obrázky více méně mužů se prý ale nelíbí jen gayům. Zájem prý přichází občas i z poměrně nečekaných stran. „Nedávno jsme tu měli vdovu, které jsme právě pochovali manžela, a ta na mužských tělech vyobrazených na rakvích mohla prostě oči nechat," dodává Königsfeld.

Autor: bea, Korzo Foto: shutterstock.com

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější