Každý čtvrtý muž předstírá orgasmus!

Velikost textu: AAA

24. 11. 2010

Nejen ženy, ale i muži předstírají orgasmus, tvrdí vědci.

Nejen ženy, ale i muži předstírají orgasmus! Činí tak polovina krásnější poloviny lidstva a celá čtvrtina příslušníků silnějšího pohlaví. K tomuto závěru dospěli odborníci z univerzity v americkém státě Kansas, kteří se na toto téma dotazovali celkem 280 studentů. Výsledky své studie nyní zveřejnili v odborném časopisu Journal of Sex Reserach. A nejčastější důvod, proč lidé vyvrcholení sexuálního styku jen hrají? Přejí si už ukončit soulož, a přitom nechtějí partnera či partnerku urazit nebo mu (jí) zkazit náladu.

TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/specialiste/211','Váš osobní horoskop na rok 2011! Profesionální astroložka Anna!'

Čtyři z pěti žen se obávaly, že by mohly zranit mužské ego svých partnerů, a tak raději sáhly k "divadýlku", i když ve skutečnosti k vyvrcholení nedošlo. Další závěry výzkumu sumarizuje server leben.freenet.de takto: 1) "Švindlíři" byli vesměs po sexuální stránce zkušenější než jejich vrstevníci. 2) Pro muže byl nejčastější důvodem blufování fakt, že orgasmus se ve skutečnosti vůbec neblížil. 3) Dalším důvodem švindlujících mužů byla snaha "mít to rychle za sebou". Vědci dospěli k závěru, že na vině je v takových případech především jakýsi "scénář zafixovaný v lidské hlavě". Ten předepisuje, jak má sexuální akt probíhat a kdy by měl vyvrcholit orgasmem. To pak vede ke stresu a přehnané snaze podat v posteli výkon za každou cenu.

TIP: 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/328-tatiana-vilhelmova.htm','Podívejte se na dnešní nahou celebritu - Táňu Vilhelmovou' TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní HOROSKOP: Zde!'

Autor: bea, Korzo Foto: shutterstock.com

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější