Podivné rozsudky soudů: Zákaz sexu, běh na 10 mil, šití šatů...

Velikost textu: AAA

27. 11. 2010

"Přiměřené" rozsudky?!

Britský právní řád sice patří k úctyhodně starým, ale to soudcům nijak nebrání trochu ho osvěžit z vlastní iniciativy. Zde je pár rozsudků, které se jim zdály "přiměřené"... Zákaz mužů Když se do soudní síně dostavila žena, o níž se tvrdilo, že mívá sex tak hlasitý, až sousedy vyhání z domovů, soudce nezaváhal. Problém začal řešit u přímo u zdroje. Natalii Gentleové (28) z Plymouthu zakázal zvát večer domů muže s výjimkou otce a bratrů či příslušníků záchranné služby (pokud by byli ve službě). Také jí zakázal tancovat u tyče, tancovat mužům na klíně a být opilá na veřejnosti.

TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/specialiste','Telefonní astroporadna! Zkušené kartářky a astroložky! ODHALTE SVŮJ OSUD!'

Dobročinný běh Skupina teenagerů, která vymámila ze sousedů "sponzorské" dary na neexistující běh pro charitu, dostala od místní policie sankci, jež se zdála být nasnadě. Sedmnáctileté mladíky policisté nehnali před soud, ale přinutili je, aby jako "přiměřený trest" uběhli oněch deset mil, které slibovali sousedům. Zákaz restaurací Student Janis Nords, který tolikrát utekl z restaurací bez zaplacení, takže celková škoda činila tisíce liber, dostal roční zákaz návštěvy drahých stravovacích zařízení. Mladík tak nesměl vkročit do šesti nejdražších londýnských okrsků. Soudce k tomu výslovně dodal: "To jsou přesně ta místa, kde jsou všechny nejdražší restauranty."

TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/specialiste/211','Váš osobní horoskop na rok 2011! Profesionální astroložka Anna!'

Karnevalové kostýmy Poslední případ nezvyklých trestů, jejž uvádí list Telegraph, se týká vězňů, kteří museli v rámci veřejně prospěšných prací šít kostýmy pro festival v Notting Hill.

TIP: 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/279-klara-pollertovatrojanova.htm','Podívejte se na dnešní nahou celebritu - Kláru Pollertovou-Trojanovou' TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní HOROSKOP: Zde!'

Autor: hans, Famous Foto: shutterstock.com

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější