VIDEO: Šao-linský mnich snese tvrdé kopance do rozkroku

Velikost textu: AAA

31. 1. 2011

Mnich praktikuje „kung-fu ocelový rozkrok“.

Číňané žasli v posledním díle televizní soutěže Čína má talent nad výkonem šao-linského mnicha, který dokázal snést před zraky diváků tvrdé kopy přímo do svého rozkroku. Jong Hsueh nezískal ocelový rozkrok náhodou. Od dětství totiž praktikuje speciální formu kung-fu známou jako „kung-fu ocelový rozkrok“. „Kung-fu ocelový rozkrok je starověkým bojovým uměním, které má kořeny v antické Číně. Cvičí se tak, aby se posílily a ochránily mužské pohlavní orgány, takže je jen malá šance, že je protivník při boji poškodí či zraní,“ uvedl Jong Hsueh na jevišti přímého přenosu.

PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU ZE SHOW ŠAO-LINSKÉHO MNICHA

Mnozí muži v hledišti pak před výkonem zkřížili nohy. To, co následovalo, vyvolalo nevolnost a ostrou bolest v podbřišku u mnohých z nich. Mnich roztáhl nohy a nastavil svůj rozkrok protivníkovi, který ho silně a energicky kopl přímo do oblasti varlat a penisu. Následovaly další a další kopy, po každém se Jong Hsueh usmál a uklonil. Technika kung-fu ocelového rozkroku spočívá v tom, že se mnich naučí vtáhnout varlata a penis do podbřišku tak, že nemohou být poraněny. Ovšem s cvičením je potřeba začít v dětství. Jedná se o kung-fu tvrdého rozkroku. V dospělosti praktikované cviky jsou tzv. kung-fu měkkého rozkroku, které prý ale přispívají k zdokonalení sexuální výkonnosti muže.

TIP: 'http://www.odhaleno.cz/naha_celebrita-1/145-misha-barton.htm','Podívejte se na dnešní nahou celebritu - Mishu Barton' TIP: 'http://www.bety.cz/horoskopy/','Přečtěte si svůj dnešní HOROSKOP: Zde!'

Autor: emi, Famous Foto: youtube.com

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejčtenější