Michael Douglas se přiznal: Na vysoké jsem hodně fetoval

Velikost textu: AAA

10. 9. 2013

Herec Michael Douglas přiznal, že na univerzitě nepatřil rozhodně mezi vzorové studenty. Nejenže se flákal a neplnil své povinnosti, ale také hodně fetoval.

V době jeho univerzitních studií frčelo hnutí hippie a hollywoodský herec se tak poflakoval s krásnými dívkami a užíval psychedelické drogy.

„Nestudoval jsem nic. Vůbec nic. Hodně jsme brali drogy, byl to magický čas. Žil jsem v takové komuně. Pronajali jsme si malý domek, tři z nás. Všichni jsme plavali nazí, kouřili trávu a sjížděli se. Pili jsme hodně víno a pořádali festivaly. Byl to šílený a krásný čas,“ zavzpomínal Michael v rozhovoru pro magazín GQ.

Douglas studoval na University of California v Santa Barbaře. Jeho první školní představení prý bylo příšerné, což pobavilo jeho otce, tehdy už slavného herce, Kirka Douglase.

„Ani poté jsem nijak nehořel pro to stát se hercem. Byl jsem příšerný herec. Míval jsem brutální trému. Můj otec přišel na mé první představení. Poté mi řekl, že jsem byl příšerný. A v srdci se mu nesmírně ulevilo, protože se už nemusel obávat, že bych se chtěl stát hercem,“ dodal s úsměvem Michael.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související