Dvacetiletý Daniel Radcliffe padl vyčerpáním: Musí povinně na dovolenou!

Velikost textu: AAA

23. 9. 2013

Ještě v polovině léta se Daniel Radcliffe chvástal tím, že od deseti let nikdy neměl dovolenou a že neumí odpočívat jinak než prací.

Jenže teď krom filmování hrál v Londýně na West Endu a padl na hubu. Jeho tělo je tak vyčerpané, že musel odložit v říjnu všechny pracovní závazky a vzít si na tři týdny volno. Bude pobývat v New Yorku a navštěvovat představení na Broadwayi.

„Jsem opravdu velmi špatný v rezervování nějakých dlouhých volných dní. Před pár měsíci jsem si vzal zatím nejdelší dovolenou, na čtyři dny jsem vyjel s přáteli do Cornwallu. Jednou jsem zkoušel posilovat, když jsem si vzal na dva týdny dovolenou a přestal pracovat. Ale to už si ani nepamatuju. Abych byl upřímný, mně to tak vyhovuje. Od deseti let mám velmi strukturovaný život a to mi naprosto sedí,“ tvrdil Daniel listu The Sun v červeni tohoto roku.

Teď však představitel Harryho Pottera otočil a přiznal: „Opravdu už potřebuju volno, představení Cripple (na West Endu) bylo úžasné, ale minulý měsíc byl vskutku vyčerpávající. Vzal jsem si v říjnu tři týdny volna a budu se potulovat po New Yorku a půjdu na nějaká představení. Už moc potřebuju oddychový čas.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související