Elton John: Koncertování mě zabíjí

Velikost textu: AAA

10. 10. 2013

Zpěvák Elton John přiznává, že začíná pociťovat svých šestašedesát roků v kostech.

Nedávno si postěžoval, že si děti Zacharyho a Elijaha pořídil příliš pozdě, takže až budou synové vitálními puberťáky, on bude páprdou. Britské hudební eso však teď navíc fanouškům naznačilo, že nemůžou počítat s tolika koncerty jako dřív. Eltona totiž dlouhá turné zabíjejí.

Elton už má plné zuby obětování se fanouškům, protože není vůbec doma a nemá čas na manžela Davida Furnishe a jejich dva syny Zacharyho a Elijaha.

„Přišel do mého života čas, kdy rozhodně začnu omezovat počet svých koncertů, abych měl víc času na rodinu. Je to naprosto rozumné rozhodnutí. Vím, že jsem závislý na hraní. Jsem závislý na práci. Jsem závislý na turné. Jsem závislý na všem. Já se nikdy nespokojím s jednou kytkou. Nikdy mi nestačí jeden koncert. To je má povaha. Ale sedl jsem si s Davidem a řekl, víš, už toho mám plné zuby. Cestování mě zabíjí. Nemůžu už takhle dál. Nikdy jsem neměl čas přivonět si k růžím,“ svěřil John v rozhovoru pro britský deník The Sun.

Osud za Eltona nedávno rozhodl sám a zastavil ho. Na počátku července měl silný zánět slepého střeva a musel zrušit všechny letní koncerty a odpočívat až doteď.

„Chci své kluky vodit do školy a trávit více času s Davidem,“ dodal zpěvák.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související