Elton John se chlubí: Jednou jsem tančil s královnou Alžbětou II.

Velikost textu: AAA

5. 11. 2013

Zpěvák Elton John prozradil, že jednou měl tu čest a byl požádán o tanec samotnou britskou královnou Alžbětou II. Pro kluka, který se narodil a vyrůstal v obecním bytě za Londýnem, to byla nepředstavitelná věc.

Ale díky talentu se v dospělosti stal oblíbeným zpěvákem britské královské rodiny a vysloužil si mnohokrát pozvání na různé slavnosti. Navíc se stal přítelkyní královniny sestry Margaret.

„S princeznou Margaret jsme se stali kamarády. Vzal jsem ji jednou do kina, do Odeonu v Kensingtonu. Užili jsme si krásné chvíle, a pak jsme šli na večeři a já ji vzal domů. Nic se samozřejmě nestalo! Jednou jsem také tančil s princeznou Annou na jednadvacátých narozeninách prince Andrewa a královna k nám přišla a řekla: ‚Směla bych se přidat k vám?‘ Tančili jsme na Rock Around the Clock od Billa Hayleyho. Byl to ten nejnerealističtější moment mého života. Když jsem se narodil v obecním domě v Pinner, šance zatančit si s královnou ve Windsorském zámku byla docela mizivá,“
svěřil Elton v rozhovoru s Grahamem Nortonem.

Britská hudební hvězda měla tu čest zpívat také na pohřbu princezny Diany či na šedesátém výročí vlády královny Alžběty II.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související