Mick Jagger zase k Vánocům nic nedostal. Má všechno

Velikost textu: AAA

31. 12. 2013

Zatímco britská královna Alžběta II. si vánoční dárky podle německé tradice rozbaluje už na Štědrý večer, Mick Jagger čeká se svými příbuznými do rána 25. prosince. Na Boží hod ráno se ale na dárky těšit nemůže. Jeho blízcí totiž nákupy pro něj vzdali. Nikdo z jeho sedmi dětí neví, co mu dát. Když má všechno.

Dcera frontmana skupiny Rolling Stones Jade Jagger si postěžovala, že vymýšlet dárky pro otce je téměř nemožné. A stejně to vidí i její nevlastní sestry.

Lizzy žije v Lodnýně a Georgia May si zde staví dům… Mluvíme o našich kariérách, kam směřujeme, a o našich domech, a jak je těžké vymyslet najít nějaký dárek k Vánocům pro Micka,“ postěžovala si Jade s tím, že jsou si s nevlastními sestrami velmi blízké a všechny řeší podobné problémy.

Jagger má sedm potomků, každého s jinou ženou.

Táta je ale úžasný v tom, jak dokáže naši rodinu držet pohromadě a pořádat velmi důležité rodinné události – vánoční večírky, narozeninové oslavy. Budeme letos spolu trávit také Silvestra, skoro celá rodina,“ dodala dvaačtyřicetiletá návrhářka šperků Jade Jagger.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související