Kim Basinger se omluvila za špatné komedie

Velikost textu: AAA

16. 1. 2014

Herečka Kim Basinger dostala v roce 1998 Oscara za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli. Role ve filmu L. A. – Přísně tajné jí prostě sedla. Ovšem v její kariéře se vyskytlo i několik komedií, v nichž kritika nešetřila hanlivými komentáři. Šedesátiletá hollywoodská hvězda se teď za špatné filmy omluvila.

Hvězda filmu Přirozený talent potvrdila, že jí role v komediích zrovna nesedly a nepředvedla v nich uspokojivé herecké výkony.

Vím, co obnáší vytvoření celého filmu, než se to poskládá dohromady, ale nemohla jsem si pomoct a vytvořila někdy pár opravdu špatných komedií. Omlouvám se. Ve svém životě jsem vytvořila několik bomb, ale já jsem z komedie vzešla a pracovala s několika opravdu skvělými lidmi, kteří mě toho naučili mnoho. Měla jsem skvělé učitele, takže kdykoli si můžu tohle umění procvičit, udělám to,“ svěřila Kim v rozhovoru pro britský deník Express.

Mezi její nejhorší komedie podle kritiků patří Schůzka naslepo s Brucem Willisem či Krásná mimozemšťanka s Danem Aykroydem.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související