Justin Bieber poslal přítelkyni ztopořený penis. Zuřil, když ho poslala do léčebny

Velikost textu: AAA

23. 1. 2014

Americkému bulvárnímu magazínu Radar Online se zase povedl husarský kousek. Získal mobilní konverzaci mezi zpěvačkou Selenou Gomez a jejím bývalým Justinem Bieberem. V rozhovoru přitom devatenáctiletý Kanaďan poslal Seleně fotku svého ztopořeného penisu. Když ho poslala do léčebny, rozzuřil se a poslal ji vulgárně „k šípku“.

Podle magazínu Radar Online – který vlastní fotokopie konverzace z displeje mobilu Seleny Gomezové – jsou zprávy ověřené jako pravé. Mobil byl registrován na Selenina nevlastního otce Briana Teefeyho. Zpěvačka se chtěla s konverzací pochlubit kamarádkám. Jedna z nich to pak předala médiím.

Baby, no tak. Miluju Tě,“ začal Bieber. „Já už ti na tyhle kraviny neskočím. Byla jsem k tobě upřímná a dala ti druhou šanci. Všichni mí přátelé měli pravdu. Jsi takový debil,“ odpověděla Gomez.

Jsi vše, co teď potřebuju. Vím, že mi to teď s tebou půjde,“ odpověděl Bieber. „Ty jsi drogově závislý. Potřebuješ pomoc,“ napsala na to Gomez.

No tak. Neříkej mi, že ti tohle nechybí,“ odpověděl Bieber a poslal fotku svého ztopořeného penisu. Na snímku podle Radar Online drží svůj pyj v levé ruce.

Dost! Musíš poslouchat Scootera a jít se léčit. Jsi nemocný,“ zareagovala na fotku s penisem Gomez.

Léčebna? Nasrat! Vydělal jsem tomu ču*ákovi (Scooteru Brownovi, manažerovi) tolik peněz,“ odpověděl Bieber a poslal Gomez další fotku svého penisu.

Proč mi to posíláš? My jsme spolu skončili,“ odpověděla opět Gomez, která pak ještě kritizovala Biebera, že se kamarádí s rapperem Lilem Zaem, kterého policie zatkla za držení kokainu. Velké množství drog nalezla policie také v Bieberově domě.

Musíš konečně dospět, ty pos*ánku. Doufám, že tě zavřou. Zasloužíš si to,“ dodala Gomez.

Jdi do prdele!!!!! Já musím dospět?! Ha, ok! Užij si život beze mě, děvko!!! Jdi do prdele. Scooter ať jde do prdele. Všichni jděte do prdele. Mám vás dost!“ odpověděl Bieber.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související