Justin Bieber řádí, protože užívá steroidy. Dojem chce udělat na otce. Cítí se jako Jackson

Velikost textu: AAA

28. 1. 2014

Kanadský zpěvák Justin Bieber chce udělat dojem na svého osmatřicetiletého otce Jeremyho, proto vyvádí jednu kravinu za druhou. Nadchnout rodiče, který opustil jeho matku, když mu bylo deset měsíců, hodlal také opilý za volantem. Za to mu teď hrozí vězení a dokonce vyhoštění z USA. Devatenáctiletá hvězda přitom už několik let intenzivně posiluje a užívá steroidní přípravky, které v kombinaci s drogami podporují jeho nevyzrálé a agresivní chování.

Rodinný přítel Cory Bernier britskému deníku The Mirror svěřil, že se sám Jeremy choval celý život jako trotl a jeho syn ho obdivuje a následuje.

Justin má velmi dobré srdce, ale jeho úsudek je zastřen drogami a alkoholem a také silným vlivem otce,“ míní „strýček“ Cory v rozhovoru pro deník Mirror.

Před víkendem Jeremy Bieber promluvil veřejně a hájil své rodičovství, navzdory tomu, že ilegálně pomohl zablokovat dopravní komunikaci, aby mohl jeho opilý a drogami omámený syn závodit v zapůjčeném Lamborghini. „Nevěřte lžím nepřítele,“ vzkázal Bieber starší.

Justin se zmohl jen na poděkování náctiletým fanouškům a na Instagramu vyvěsil fotku, na níž se přirovnává k Michaelu Jacksonovi.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související