Jude Law přiznal: Snoubenku mi do postele svedl Daniel Craig

Velikost textu: AAA

3. 2. 2014

Ještě nebyl příliš známý a čekala ho první bondovka, přesto už byl velkým svůdcem žen a neodolala mu leckterá holka. Rozhodně ne Warholka Sienna Miller, která právě s Danielem Craigem podvedla svého tehdejšího přítele a snoubence Juda Lawa. Ten nevěru z roku 2005 potvrdil u soudu v Londýně, kde svědčí v procesu s odposlechy slavných, jichž se měl dopustit vydavatel deníku News Of The World.

Jude se nedávno dozvěděl, že britskému bulváru ho prodával jeho člen rodiny. Ten také vyzradil detaily o intimním soužití s jeho bývalou přítelkyní Siennou Miller. Law svědčí u procesu se společností News Corporation, která odposlouchávala řadu významných osobností. U soudu bude vypovídat také Angelina Jolie a další celebrity.

Jednačtyřicetiletý britský herec se domníval, že ho museli odposlouchávat, aby získali citlivé informace. Jenže u soudu mu potvrdili, že informace o něm a jeho vztahu se Siennou média dostávala od příbuzných.

Deník News Of The World, který byl kvůli skandálu s odposlechy zavřen, zveřejnil v roce 2005 zprávu o tom, že Sienna podvedla Juda s Danielem Craigem. Law byl nepříčetný, protože netušil, kdo mohl tuhle informaci vypustit do světa. U soudu v Londýně se teď dozvěděl, že jeho příbuzný vše deníku NOTW nejen vyzradil, ale taky za to dostal zaplaceno.

Law prý o informátorovi z řad příbuzných věděl od loňského léta, netušil ale, že za to bral peníze. Když média o nevěře Sienny s Craigem informovala, byl prý ohromen tím, kolik detailů vědí. „Bohužel mě to ale nepřekvapilo,“ poznamenal Jude u soudu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související