Goldie Hawn: Život s Kurtem Russellem je neskutečná jízda!

Velikost textu: AAA

4. 2. 2014

Herečka Goldie Hawn nepotkala ve svém partnerovi Kurtu Russellovi svou kopii. Jsou prý docela různí, jenže se shodují v zásadních otázkách životní filosofie a pohledu na svět. Proto jim to i po jednatřiceti letech dokonale klape. Hollywoodská komička dokonce hovoří o životě s hereckým kolegou jako o „neskutečné jízdě“.

Goldie a Kurt mají společně sedmadvacetiletého syna Wyatta. Osmašedesátiletá hvězda Klubu ohrožených žen o svém soukromí prohlásila: „Vztahy jsou vždy náročné, protože žijete s někým a dva lidi jsou velmi odlišní, ale je důležité se ptát, co jsou naše hlavní hodnoty? Jaké jsou věci, na nichž nám záleží? Kurt je docela odlišný v mnoha směrech ve srovnání se mnou, a naopak, ale chceme od života stejné věci, takže s ním je to neskutečná jízda.“

Přestože spolu žijí od roku 1983, Goldie ho stále považuje za nejlepšího muže na světě.

Nikdo není jako on. On je prostě jediný na světě. Je upřímný a vše, co řekne, myslí upřímně. Možná se vám to nebude líbit, ale on to myslí vážně. Není to žádný politik a nehraje hry. Já ho velice respektuji,“ dodala Goldie, jež má z předchozího vztahu s manželem Billem Hudsonem herce Olivera a herečku Kate Hudson.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související