Sean Penn a Charlize Theron jsou po uši zamilovaní: Bydlíme spolu a plánujeme svatbu!

Velikost textu: AAA

9. 2. 2014

Vztah mezi Seanem Pennem a Charlize Theron nabral plné obrátky a po pár týdnech randění se herci rozhodli společně žít. Sean si soužití s Charlize a jejím dvouletým synem Jacksonem nemůže vynachválit. Čerstvě zamilovaný pár už plánuje, že stvrdí své soužití před státem a stane se manželi.

Sean žije s hlavou v oblacích, jak je zamilovaný do Charlize a jejího syna Jacksona. Je to naprosto někdo jiný, když je s Charlize, dokáže z něho dostat jeho jemnější a zábavnější stránku. Když vidíte toho sebejistého dospělého muže, jak blbne v zahradě s Charliziným Jacksonem a má úsměv od ucha k uchu, všechny Seanovy odpůrce to udiví. Charlize dokáže Seana přimět k tomu, aby se nebral tak vážně,“ uvedl Pennův kamarád pro Radar Online.

Třiapadesátiletý Penn žije s osmatřicetiletou Charlie teprve pár týdnů.

„Začali ale mluvit o svatbě krátce poté, co se Sean nastěhoval k Charlize. Nikdy se nechtěla vdávat, ale když vidí, jak se Sean chová k Jacksonovi, změnila názor. Velmi dlouho si myslela, že bude rodinu tvořit jen ona a Jackson, a byla tak spokojená. Ale když mluví o svatbě, je to pro ni velká změna,“ píše dále Radar Online.

Sean je poměrně čerstvě rozvedeným mužem. Manželka Robin Wright podala žádost o rozvod kvůli nevěře po čtrnácti letech od svatby. Soud ukončil jejich svazek v roce 2010.

Penn má s Robin třiadvacetiletou Dylan a dvacetiletého Hoppera. S Charlize však probírá také to, že by Jacksona po svatbě adoptoval.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související