Policie zatkla v souvislosti s Hoffmanovou smrtí čtyři drogové dealery

Velikost textu: AAA

8. 2. 2014

Herec Philip Seymour Hoffman zemřel v neděli na předávkování heroinem. Policie v jeho bytě zabavila mobilní telefon a ihned začala vyšetřovat zprávy a kontakty v něm. To ji přivedlo na stopu hned čtyř dealerů, které zatkla a odvezla z výslechu už v úterý během dne.

Podle vyšetřovatelů byli zatčenými dva muži a jedna žena ve věku po padesátce a jeden dvacátník. V jejich bytech však nebyla nalezena droga Ace of Spades, kterou našli vyšetřovatelé v Hoffmanově bytě. Herec tam měl prý sedmdesát balíčků této drogy. Vyslýchané osoby popřely, že by měly cokoli společného se smrtí slavného herce.

Hvězda filmu Capote byla nalezena bez známek života scenáristou Davidem Barem Katzem v bytě na Manhattanu v neděli 2. února krátce před polednem. Herec měl v levé ruce zabodnutou jehlu.

Policie na místě činu zabavila pět prázdných a pětašedesát plných balíčků heroinové drogy.

Hoffmanův mluvčí už také oznámil, že pohřeb proběhne v pátek 7. února: „Bude uložen k odpočinku v New Yorku během soukromého obřadu tento pátek, jen nejbližší přátelé a rodina budou pozváni na pohřeb, jiné vzpomínkové akce budou plánovány na únor, proběhnou také v New Yorku.“

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související