Meg Ryan je herečkou omylem. Neuvěříte, co si platila z rolí ve filmech!

Velikost textu: AAA

12. 2. 2014

Herečka Meg Ryan tvrdí, že se do Hollywoodu dostala vlastně omylem. Herectví považovala jen za formu přivýdělku při studiích žurnalistiky. Celé dospívání toužila být novinářkou a nikdy by ji nenapadlo, že skončí v Los Angeles. Když jí nabídli první větší roli, byla z prostředí velkých hvězd tak vystresovaná, že se prý třásla i před kamerou.

Mým hlavním cílem v osmnácti byla dráha novinářky. Hrát jsem začala v reklamách jen proto, abych si zaplatila výšku v New Yorku. Když mi bylo devatenáct, tak jsem dostala první roli ve filmu Bohaté a slavné. Hrála jsem dceru Candice Bergenové a měla jen asi deset vět, které jsem si každou noc pořád opakovala dokola,“ vzpomíná dvaapadesátiletá Meg na počátek osmdesátých let, kdy se poprvé dostala do Hollywoodu.

Když jsem cestovala do Los Angeles, poprvé jsem tehdy nastoupila do letadla. Byla jsem vystrašená ze všech lidí. Kdybyste ten film (Bohaté a slavné) viděli, tak si všimnete, jak se v každé scéně třesu. Nerozuměla jsem hercům. Bylo to tak zdrcující,“ prohlásila Ryan o začátcích v Los Angeles.

Vždy jsem měla ze slávy smíšené pocity. Znamená to, že žijete své nejhorší chvíle před zrakem veřejnosti. Také jsem se naučila, že ať už jste slavní jakkoli, něco vždy propásnete. Brala jsem špatně, kdykoli mě odmítli kvůli nějaké roli. Buď mi to neposlali, nebo to dali nejdříve někomu jinému. Herectví je jako každý jiný byznys, posuzují vás velmi lehkovážně,“ dodala Meg.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související