Justinu Biebrovi vyhrožuje i první dáma Michelle Obama: Věděla bych si s tebou rady, chlapečku!

Velikost textu: AAA

14. 2. 2014

První dáma USA Michelle Obama je matkou dvou dospívajících dcer. Ale věděla by si prý rady i s adolescentním synem. Tak se manželka Baracka Obamy vyjádřila v rozhovoru, když se jí zeptali, jak by zvládla takového devatenáctiletého problémistu, jakým je Justin Bieber. Padesátiletá Michelle věří, že by mu uměla dát rady do života.

Přitáhla bych si ho blízko k sobě. Víte, nevím, jestli by to byla víc rada, nebo spíš akce. V tuto chvíli bych se ale snažila hrát důležitou roli v jeho životě. A také bych se snažila s ním trávit hodně času, byla bych tu pro něj, aby si mohl promluvit, vyřešit, co se děje v jeho hlavě, probrat, kdo se kolem něj pohybuje a kdo tam nepatří,“ svěřila Obama v rozhovoru s Enriquem Santosem z rozhlasové stanice Univision Radio.

Bieber je Kanaďan, jenž na území několika států USA spáchal činy, které je možné trestat v rámci zákonů platných ve Spojených státech. Krom přestupku řízení pod vlivem marihuany mu hrozí také obvinění z těžkého zločinu vandalismu. A pak by mohl být ze Států vyhoštěn.

Myslím, že s mými dětmi je to stejné. Potřebují, abych byla blízko, víte – potřebují radu od rodiče. Chtějí vás vidět denně, víte, protože problém je, že i on je stále ještě dítě. Pořád ještě dospívá. Takže, já bych si ho přitáhla hodně blízko k sobě,“ dodala Michelle, jež tak nepřímo kritizovala Bieberovu matku.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související