Bradley Cooper je rebel: Přišel do Bílého domu naostro!

Velikost textu: AAA

25. 2. 2014

Americký prezident Barack Obama nedávno přivítal v Bílém domě francouzský protějšek Françoise Hollanda. Ten přišel bez manželky, protože se rozvádí. Zato měl tu čest a poznal se krom politiků také s hollywoodskými hvězdami. Obama pozval mimo jiných i Bradleyho Coopera s jeho přítelkyní Suki Waterhouseovou. Devětatřicetiletý hollywoodský idol teď přiznal, že do Bílého domu přispěchal bez spodního prádla.

Tzv. naostro přišel prý proto, že kvůli roli hodně posiluje a nepadl mu smoking, tedy nevlezly se do něj spodky. A na koupi nového oděvu jaksi nebyl čas. To vše vyprávěl v talk show Ellen DeGeneres.

Takže zrovna se pilně připravuju na nový film a nic mi nesedí. Měl jsem na sobě smoking, který jsem si vzal na Zlaté glóby. Prostě jsem ho hodil do vaku a přivezl s sebou a jel do Washingtonu DC, a pak jsem se rychle oblékal, asi deset minut před tou událostí, kdy se čekalo, že se oficiálně objevím, a doslova mi ty kalhoty vyjely nahoru. Takže jsem musel jít naostro, protože tam už na nic jiného nebyl prostor,“ vyprávěl Bradley v rozhovoru s Ellen k velkému pobavení publika, které tvořily hlavně ženy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související