Charlie Sheen má pech: Zasnoubil se s vdanou paní!

Velikost textu: AAA

26. 2. 2014

Herec Charlie Sheen se během valentýnského víkendu zasnoubil s pornoherečkou Brett Rossiovou. Ovšem vzít si ji ihned nemůže. Dopustila by se totiž ilegálního mnohomužství. A protože je polyandrie v USA zakázána, musí seriálová hvězda čekat, až se Brett rozvede. Stále je totiž vdanou paní, i když s manželem nežije mnoho let.

Sheen požádal Brett o ruku v sobotu při východu slunce na Havaji, kde trávili svatého Valentýna. Jeho mluvčí Jeff Ballard teď potvrdil, že se musí Rossiová ještě rozvést, ale že o celé situaci Charlie ví.

Už dva roky žijí v odloučení. Je to jen otázka papírů, které musejí projít soudním systémem… Charlie a Scottie (jak Brett přezdívají) nemají před sebou žádná tajemství,“ svěřil Ballard magazínu People.

Sheen se bude ženit počtvrté, první manželku modelku Donnu Peeleovou si vzal v roce 1995, ale už následujícího léta se s ní rozešel. S herečkou Dennise Richardsovou se brali v roce 2002 a mají spolu dvě dcery, s Brooke Muellerovou se oženil v roce 2008, má s ní dvojčata, rozešli se v roce 2011.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související