Julia Roberts po sebevraždě sestry zažívá další šok: Matka má rakovinu plic!

Velikost textu: AAA

25. 2. 2014

Jen pár dní poté, co spáchala sebevraždu její nevlastní sestra Nancy Motes, musí se Julia Roberts smířit s další smutnou zprávou týkající se blízkého rodinného příslušníka. Její maka Betty Lou Motes bojuje s vážnou formou rakoviny plic.

Těžká kuřačka, která je matkou nevlastních sester Nancy a Julie, už podstoupila operativní vynětí nádoru a intenzivní ozařování. Roberts se o devětasedmdesátiletou matku už několik týdnů stará.

Když losangeleský koroner povolal Betty Lou do márnice, aby identifikovala tělo nalezené Nancy Motes, musela odmítnout. Byla zrovna v nemocnici a bylo jí tak zle, že nebyla schopná chodit.

Sedmatřicetiletá Nancy spáchala sebevraždu 9. února tohoto roku, předávkovala se drogami a léky na předpis. Na Julii a matku Betty Lou to vrhlo temný stín, obě totiž s Nancy několik měsíců odmítaly komunikovat. Ona přitom zanechala dopis na rozloučenou, v němž sestru i matku obviňuje z ignorace, s níž se prý nedokázala smířit. Ony ale tvrdí, že byla závislá a odmítala se léčit, proto s ní přerušily kontakt.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související