Nicolas Cage trénuje na novou »roli«. Dědečka!

Velikost textu: AAA

28. 2. 2014

Herec Nicolas Cage trénuje na novou roli. Ovšem nejedná se o roli filmovou, nýbrž životní. Jeho syn Weston mu totiž oznámil, že za pár týdnů už nebude jen trojnásobným otcem, ale stane se také dědečkem. Westonova manželka Danielle je těhotná a podle ultrazvuku nosí pod srdcem chlapečka.

Nicolas letos přivítá na světě prvního vnuka. „Je to kluk. Velký kluk. Už teď váží hodně. Jsem velmi nadšená! To nebylo nijak plánované, ale rozhodně jsme z toho všichni nadšení. Jsme velmi šťastní, že se nám brzy narodí,“ svěřila Danielle Cage magazínu Closer Weekly.

Její manžel Weston pak ke šťastné zprávě dodal: „Můj táta byl radostí bez sebe. Jeho reakce byla jednoznačně radostná a šťastná. Rodina je pro nás všechny totiž velmi důležitá. S otcem spolu hovoříme každý den a Danielle mu poslala zprávou obrázek z ultrazvuku, čímž jsme potvrdili to, co jsme si mysleli.“

Nicolas má tři potomky, nejstaršího Westona Coppolu Cage s první partnerkou Christinou Fulton. Druhorozenou dceru Elvis Presley má s druhou manželkou Lisou Marií Presley. Třetího potomka, syna Kal-Ela, má se současnou manželkou Alice Kim.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související