Dětská seriálová hvězda se zasnoubila: Vezme si bratra exprezidenta Sarkozyho!

Velikost textu: AAA

6. 3. 2014

Hollywoodská herečka Mary Kate Olsen už slyší svatební zvony. Sedmadvacetiletá hvězda seriálu Plný dům, filmů Warholka či Bláznovství přijala nabídku k sňatku od čtyřiačtyřicetiletého Oliviera Sarkozyho, nevlastního bratra bývalého francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho.

Mary Kate a Olivier spolu randí dva roky, na veřejnosti se poprvé společně ukázali v roce 2012. Sarkozy se bude ženit podruhé. S první chotí Charlotte Bernard má dvanáctiletého Juliena a desetiletou Margo.

Mary Kate z něj učinila lepšího otce. Pamatuje si všechny důležité akce jeho dětí. Považuje ho za skvělého tátu. A rodina Mary Kate považuje Oliviera za ideálního partnera. Mají ho moc rádi,“ píše Us Weekly.

Francouzský bankéř Olivier Sarkozy žijící v USA je nejmladším synem Pála Istvána Ernőho Sárközyho de Nagy-Bócsa, jenž má ještě tři starší potomky s první manželkou Andrée Jeanne Mallah. Jedním z těchto potomků je také bývalý francouzský prezident Nicolas Sarkozy. Oliviera porodila Pálu Sárközymu druhá manželka Christine de Ganay.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související