Rodina Michaela Jacksona v šoku: Tohle je utajený syn krále popu! Ta podoba vyráží dech!

Velikost textu: AAA

11. 3. 2014

Jednatřicetiletý zpěvák Brandon Howard tvrdí, že je synem popového krále Michaela Jacksona. Ačkoli s tím nesouhlasí jeho oficiální otec Augie Johnson, jenž se sám považuje za biologického rodiče, Brandon tvrdí, že má neprůstřelný důkaz. A tím je test DNA, který prokazuje, že Michael Jackson je jeho otcem na 99,9 procenta. Oficiální prohlášení má vynést ještě do konce tohoto týdne.

Howard tvrdí, že Jacksonova písnička Billie Jean z roku 1982 je o něm. Popový král se měl vyspat s jeho matkou Miki Howard, gospelovou zpěvačkou, která doprovázela Michaela na jeho turné a která se s ním také na počátku osmdesátých tel vyspala.

Brandon získal vzorek Jacksonovy DNA od zubaře Josepha Goodmana, jenž získal zub po slavném zpěvákovi. Z něj pak odebrali jadernou genetickou informaci a podrobili ji laboratornímu srovnání s jadernou DNA Brandona Howarda. Shoda mezi jeho DNA a DNA popového krále prý dosahuje 99,9 procent.

Myslím, že máme důkaz,“ oznámil doktor Goodman ve čtvrtek 6. března.

Howard odmítá, že by vše dělal kvůli nárokům na dědictví po Jacksonovi. „Za prvé, nevolám žádný bulvár jako TMZ nebo něco podobného. Nešířím žádné zprávy, nic takového. Za druhé, nikdy jsem se neoznačoval za syna Michaela Jacksona. Za třetí, rozhodně se nehodlám soudit s jeho dědici. Mám se dost dobře. Za čtvrté, je pravda, že jsem si nechal udělat test DNA, ale nesouvisí to nijak s tím vším,“ tvrdí Brandon.

Jackson je oficiálně otcem tří dětí, šestnáctiletého Prince Michaela, patnáctileté Paris a jedenáctiletého Blanketa. U všech tří dětí se spekuluje o tom, že nejsou jeho biologickými potomky.

Zpěvák Augie Johnson zpochybňuje tvrzení „svého syna“ Brandona Howarda s tím, že jeho biologickým otcem je on sám. S Miki Howard má krom něj ještě syna Nicholase.

Vím, že je Brandon můj syn, byl jsem u porodu, mám jeho fotky, když se narodil. Mám důkazy, mám vše,“ tvrdí Johnson. Ovšem fotografie u porodu nejsou žádným důkazem, tím je skutečně pouze platný test DNA.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související