Americká škola týrá své žáky neustálým přehráváním hudby Justina Biebera

Velikost textu: AAA

14. 3. 2014

Sebestředný zpěvák Justin Bieber si tohle nebude číst zrovna rád. Jeho hudba se stala nástrojem tortury žáků na jedné americké škole. Vedení se rozhodlo pouštět zpěvákův singl Baby dokola a nahlas tak dlouho, dokud se žáci nesloží na pomoc pro děti v Ghaně. Studenti považují přehrávání písně dvacetiletého Kanaďana za neadekvátní tyranii.

Vedení střední školy Tenino High School přehrává písničku Baby pořád dokola ve školním rozhlase celý týden. Čím dříve se studenti dokážou složit na pomoc žákům v Ghaně a posbírají pět set dolarů, tím dříve přestane hudba hrát. Většina studentů považuje přehrávání Bieberovy muziky za nesnesitelné týrání.

„Mám ráda Justina Biebera, ale tento song musí přestat,“ uvedla jedna ze studentek pro Seattle News.. „Nenávidíme ho!“ míní však většina jejích vrstevníků. Bieber díky tomto kroku vedení školy začal vadit i těm, kterým byl dosud ukradený.

Škola sídlící ve státě Washington na západě USA se snaží přispět na pomoc sesterské škole v Ghaně, kde mají děti nedostatek učebních pomůcek a potravin. Mezinárodní akademie Crossover v Ghaně vzdělává 250 sirotků.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související