Šokující tajemství Marlene Dietrich: Její dceru znásilnila lesbická chůva: A ona to ignorovala!

Velikost textu: AAA

17. 3. 2014

Byla hollywoodskou ikonou, již milovali muži i ženy po celém světě. S láskou ale na Marlene Dietrich nevzpomíná její vnuk David Riva. Ten svou babičku líčí jako chladnou a bezcitnou osobu s vypočítavým přístupem ke všem lidem ve svém okolí. Když její jedinou dceru Marii znásilnila lesbická chůva, Dietrich tehdy třináctileté dívce řekla, že to přežila, tak se s tím musí vyrovnat.

Byla chladná a emocionálně odtažitá. Nebyla to prostě žádná běžná babička,“ svěřil třiapadesátiletý Riva v rozhovoru pro Mail on Sunday.

Dietrich podle něj byla alkoholičkou a bulimičkou, která svého manžela Rudiho Siebera podváděla s muži i ženami. Mezi její milence patřili John Wayne, Kirk Douglas, Frank Sinatra, Greta Garbo či Edith Piaf.

„Spala s kýmkoli, kdo se jí líbil. Ale pro ni nebyla důležitá fyzická stránka sexu. Pro ni byla intimita založená na moci,“ tvrdí Riva.

Devětaosmdesátiletá Maria – jediný potomek Marlene Dietrich – se nikdy nedočkala mateřských citů. Vlastní matka o ní mluvila jako o tom dítěti, jménem ji oslovovala málokdy. O Marii se starala lesbička, která ji znásilnila, když jí bylo pouhých třináct let. „No, tak jsi to přežila, ne? Nejsi mrtvá. Tak se s tím smiř,“ řekla jí prý tehdy Dietrich.

David později pracoval jako agent své babičky, poslední léta jejího života ale prý nebyla hezká. Depresivní Marlene se upíjela k smrti. „Byla jednou z těch alkoholiček, která nevypadala opile,“ tvrdí Riva. Ke konci života se skrývala v bytě v Paříži a děsila se, že ji někdo uvidí starou a neatraktivní. Když se ji pokusil vyfotit paparazzo přes okno, vystřelila po něm.

Marlene zemřela v roce 1992 ve věku devadesáti let. Zanechala po sobě dluhy, protože poslední léta už nic nevydělávala, ale ráda žila ve velkém stylu. Německá vláda pak skoupila většinu jejích pamětihodností a vystavuje je v berlínském muzeu.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související