Syn Toma Cruise se obrátil proti otci a jeho sektě: Miluju svou matku Nicole Kidman!

Velikost textu: AAA

19. 3. 2014

Když se herečka Nicole Kidman rozvedla se svým prvním manželem Tomem Cruisem, jejich adoptivní děti Isabella a Connor zůstali s otcem. Od té doby se spekuluje o tom, že jsou oba potomci pod vlivem slavného herce, musejí vyznávat pravidla scientologické sekty, jejímž je Cruise stoupencem, a mají špatný vztah s matkou Nicole. Jenže devatenáctiletý Connor se teď své mámy zastal a tvrdí, že mají pevný vztah.

Miluju svou mámu. Je mi jedno, co lidé říkají. Já vím, že máme s mámou pevný vztah. Miluju ji moc. Moje rodina je pro mě vším. Jo, miluju taky svou hudbu, ale rodina je na prvním místě,“ prohlásil začínající dýdžej v rozhovoru pro australský magazín Woman’s Day.

Kidman si přitom v roce 2007 stěžovala, že se děti rozhodly žít s otcem a že jí přestaly říkat mami. „Mé děti mi neříkají maminko, neříkají mi ani mámo. Říkají mi Nicole, což nesnáším a zakazuju jim to,“ tvrdila australská herečka, jež má s druhým chotěm Keithem Urbanem vlastní biologické potomky, pětiletou Sunday a tříletou Faith.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související