Brad Pitt vyštípal svého kolegu ze seriálu: Kdo si balí kufry?!

Velikost textu: AAA

25. 3. 2014

Herec Brad Pitt nahradí kolegu Matthewa McConaugheyho v úspěšném detektivním seriálu Temný případ. Podle bulvárních drbů partner Angeliny Jolie kolegu, jenž letos získal Oscara za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli, doslova vyštípal. Matthew sám oznámil, že se v druhé sérii neobjeví. A Brad je právě nejžhavějším kandidátem na jeho pozici.

Producenti však tvrdí, že s McConaugheym se pro druhou sérii nepočítalo od počátku. A že ani Pitt nemůže počítat s účastí ve třetí sérii.

Kriminální seriál napsal jako soubor několika sérií Nic Pizzolatto, přičemž v každé sérii se uvažuje o tom, že budou hlavní hrdinové nahrazeni a scénář se bude ubírat jinudy,“ píše britský deník The Telegraph.

Matthew sám na předávání Oscarů potvrdil, že se v druhé sérii Temného případu neobjeví. Mnohé fanoušky tím otrávil, protože jeho herecký výkon nemalou měrou přispěl k oblíbenosti seriálu z produkce televize HBO.

McConaughey se objevil v hlavní roli detektiva po boku Woodyho Harrelsona, jenž by měl být nahrazen rovněž někým velmi slavným, jenž točí velké hollywoodské filmy.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související