Madonna si nedá pokoj: Sklízí kritiku, ale přesto chce opět natočit film!

Velikost textu: AAA

28. 3. 2014

Popová královna si nedá pokoj a hrne se potřetí za filmovou kameru jako režisérka. Madonna je přesvědčená, že se jí podaří dojmout diváky romantickým snímkem Adé: A Love Story. Po Špíně a moudrosti z roku 2008 a W.E z roku 2011 – u obou premiér byla vypískána – se letos rozhodla natočit adaptaci románu Rebecky Walkerové.

Příběh je postaven na autorčiných osobních zkušenostech a točí se kolem vysokoškolské studentky, která se zamiluje do svahilského muže. Naplánují spolu svatbu a rozhodnou se žít prostým životem v Keni. Jenže v tu chvíli vypukne občanská válka, která je rozdělí.

Produkčně má Madonně pomáhat Bruce Cohen, jenž stojí za filmy Americká krása či Milk. Popová královna v minulosti přiznala, že pro rady kvůli režii chodí k bývalým manželům Seanu Pennovi a Guyi Ritchiemu.

Mluvila jsem o natáčení filmů s Seanem, velmi mě v tom vždycky podpořil. Scénář jsem zase dala Guyovi a svěřila mu svůj koncept a příběh a nápady, protože se o to zajímá z historického hlediska. Nikdy mi tedy nedali přímou radu, jak vyprávět ten příběh, ovšem Guy mi poskytl technické rady týkající se kamer a použití digitální techniky nebo klasické, a který kameraman je lepší, prostě technické věci,“ prohlásila nedávno Madonna.

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Související